Ext JS - javascriptová knihovna

Ext JS - javascriptová knihovna - kliknutím zvětšit
Ext-JS

Ext-JS

Ext-JS je javascriptová knihovna pro vytváření RIA aplikací, jak uvádí na svých stránkách její autor Jack Slocum, někdy úsměvně označovaný přízviskem ‚JavaScript rock star‘.

Ext JS mimo zjednodušení práce s DOM a AJAXem přináší hlavně řadu GUI komponent. Nespornou výhodou této knihovny (či chcete-li frameworku) je to, že je optimalizována pro všechny současné majoritně používané prohlížeče.

 

Podpora prohlížečů

Javascriptový framework by se nás měl snažit odstínit od implementačních problémů v jednotlivých prohlížečích, proto podpora Internet Exploreru od verze 6 a taktéž Mozilla Firefoxu od verze 1.5 není asi žádným překvapením. Podpora prohlížečů jako je Opera (od verze 9) či Safari (od verze 3) není ve světě javascriptových frameworků zcela samozřejmá, leč v současné době s příchodem dalších prohlížečů na jádře Webkit, jako je Google Chrome (a nesmíme zapomenout na Adobe AIR), nutná.

 

Redakční systém GAIA postavený na knihovně Ext-js

V současné době vytváříme nový redakční systém GAIA postavený na tomto frameworku. Uživatelům přinese komfort, který znají ze standardních desktop aplikací a tím zvýší jejich produktivitu při administraci webových stránek.

Zajímavé realizace


Euro RSCG - bannery

reklamní bannery pro jednu z největších reklamních agentur - Euro RSCG

Business Media

Pro společniost Business Media vytváříme již několik let flashové animace.

Es-ratan

Internetový obchod s designovým ratanovým nábytkem.

 

Redakční systém


 
 

RSS kanály

 

Novinky


02.03.2011

Celkem padesát dětí ve věku 5-16 roků se sešlo v sobotu 5.února v prostorách ZUŠ Libčice nad Vltavou, aby sehráli sedm bojovných partií v rámci turnaje mládeže „O POHÁR BOHYNĚ ARTEMIS“.

05.01.2011

Nové reference prakticky ve všech kategoriích.

03.09.2010

19. srpna jsme pro vás absolvovali školení "Facebook, Twitter a marketing"

12.08.2010

Při tvorbě webových stránek společnosti i jednotlivci uplatňují dva typy přístupů k financování celého projektu...

12.08.2010

Ne nadarmo se říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci...

 

Napsali o nás


Jiří Hubík

Chtěl bych touto cestou poděkovat za bezproblémovou realizaci projektu webových stránek Trisport team celému tvůrčímu a realizačnímu teamu artemis-webdesign. Grafika je zajímavá a rozložení jednotlivých oken a ovládacích prvků je vhodně zvoleno. Informace jsou lehce čitelné a grafické prvky, které jsou použity, je dělají zajímavějšími. Administrace je intuitivní a velice příjemná k ovládání. Díky Martinovi a Radkovi naplnil web očekávání nejen naše, ale i našich klientů a příznivců. Děkuji za profesionální přístup, za kreativní nápady a za bezproblémovou realizaci.

Aleš Hudec

Spolupráce probíhala naprosto v pohodě, rychle a bez nějakých dalších zádrhelů. Doufám že to nebylo naposled :)

Milan Havrda

S firmou ART&MIS, s.r.o. je radost spolupracovat .Oceňujeme především vstřícný a profesionální přístup k zákazníkovi.

 
V této chvíli zde najdete 60 webových stránek, e-shopů, bannerů a dalších realizací.
© ART&MIS, s.r.o. 2010 Radek Novák, skype: radek.artemis Radek Novák - skype Martin Skala, skype: martin.artemis Martin Skala - skype
ART&MIS, s.r.o.