Školení managementu a zaměstnanců

Školení managementu a zaměstnanců - kliknutím zvětšit
Školení managementu a zaměstnanců

Školení TOP managementu, vedení společnosti

Popis: Individuální školení managementu, zahrnující komunikaci v týmu, řešení stresových situací, předvídání stresových situací, motivace, koučink zaměstnanců, řešení problémových zaměstnanců.

Doba provedení: Školení probíhá v sídle klienta či na jiném individuálním místě. Samotné školení typu „face to face" je v rozsahu 2-4 hodin v jeden den + školení zahrnuje konzultační podporu a doškolení v rámci 3 navazujících měsíců. Doba přípravy je cca 1-2 týdny.

Výhody: Zaměření na obor klienta, přizpůsobení velikosti firmy, počtu zaměstnanců, typu a kultuře společnosti. Flexibilita poradce. Přehledné a kvalitní materiály.

 

Školení manažerů společnosti

Popis: Individuální školení manažerů, zahrnující komunikaci v týmu, řešení stresových situací, předvídání stresovým situacím, motivace, delegace úkolů, plánování času, kompetence

Doba provedení: Školení probíhá v sídle klienta či na jiném individuálním místě. Samotné školení typu „face to face" je v rozsahu 2-3 hodin v jeden den + školení zahrnuje konzultační podporu a doškolení v rámci 3 navazujících měsíců. Doba přípravy je cca 2-3 týdny.

Výhody: Zaměření na obor klienta, velikost firmy, počet zaměstnanců, typ a kulturu společnosti. Flexibilita poradce. Přehledné a kvalitní materiály. Zaměření na výsledek

Školení obchodníků:

Popis: Individuální školení obchodníků, zahrnující komunikaci s klientem, strategii telefonování, plánování času, zvládání námitek, typologie osobnosti z pohledu klienta, technika ice-break, adaptační strategie.

Doba provedení: Školení probíhá v sídle klienta či na jiném individuálním místě. Samotné školení typu „face to face" je v rozsahu 2-3 hodin v jeden den + školení zahrnuje konzultační podporu a doškolení v rámci 3 navazujících měsíců. Doba přípravy je cca 1-2 týdny.

Výhody: Zaměření na obor klienta, velikost firmy, počet zaměstnanců, typ a kulturu společnosti. Flexibilita poradce. Přehledné a kvalitní materiály.

Školení personalistů

Popis: Specifické školení zaměřené na vedení pohovorů, image personalisty, přípravu pohovoru, materiály k pohovoru, plánování lidských zdrojů, základy koučinku a motivace, plánování času v kooperaci s operativními manažery. Rozbory uchazečů a sestavování profilu. Typologie lidí.

Doba provedení: Školení probíhá v sídle klienta či na jiném individuálním místě. Samotné školení typu „face to face" je v rozsahu 5-6 hodin ve dvou dnech + školení zahrnuje konzultační podporu a doškolení v rámci 3 navazujících měsíců. Doba přípravy je cca 1-3 týdny. Možno individuálně dle požadavků doobjednat asistenci při pohovoru a následný výběr vhodného kandidáta.

Výhody: Zaměření na obor klienta, velikost firmy, počet zaměstnanců, typ a kulturu společnosti. Schopnost personalisty rozpoznat toho pravého. Profesionální přístup k uchazečům. Vysoká úspěšnost. Přehledné pracovní materiály

 

Školení pro telesales

Popis: Individuální školení oborově zaměřené na daný produkt, strategie prodeje po telefonu, úvodní pracovní skript hovoru, motivační návrhy, typologie lidí zaměřená na prodej po telefonu.

Doba provedení: Školení probíhá v sídle klienta či na jiném individuálním místě. Samotné školení typu „face to face" je v rozsahu 2-4 hodin v jeden den + školení zahrnuje konzultační podporu a doškolení v rámci 3 navazujících měsíců. Doba přípravy je cca 1 měsíc.

Výhody: Zaměření na obor klienta, velikost firmy, počet zaměstnanců, typ a kulturu společnosti. Flexibilita poradce. Přehledné a kvalitní materiály. Zaměření na výkon a výsledky. Zachování dobrého jména společnosti při maximálním objemu oslovených klientů.

 

Zajímavé realizace


GDI

společnosti GDI již několik let dodáváme - jak doufáme k oboustranné spokojenosti - bannery.

DNS

Dva roky po sobě jsme připravovali flashová PF přání.

3-nity

Představte si trojici mladých div, jejichž soulový trojhlas je pro svou barvu a celistvost balzámem pro Vaše ucho i Vaši duši.

 

Redakční systém


 
 

RSS kanály

 

Novinky


02.03.2011

Celkem padesát dětí ve věku 5-16 roků se sešlo v sobotu 5.února v prostorách ZUŠ Libčice nad Vltavou, aby sehráli sedm bojovných partií v rámci turnaje mládeže „O POHÁR BOHYNĚ ARTEMIS“.

05.01.2011

Nové reference prakticky ve všech kategoriích.

03.09.2010

19. srpna jsme pro vás absolvovali školení "Facebook, Twitter a marketing"

12.08.2010

Při tvorbě webových stránek společnosti i jednotlivci uplatňují dva typy přístupů k financování celého projektu...

12.08.2010

Ne nadarmo se říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci...

 

Napsali o nás


Šárka Podlucká

Společnost ART&MIS, s.r.o. vyrábí pro naši společnost bannery, které jsou vždy kreativně zpracované a dodané v požadovaném termínu. Díky osvědčené spolupráci uvažujeme v současné době o zapojení firmy do větších projektů.

Jiří Hubík

Chtěl bych touto cestou poděkovat za bezproblémovou realizaci projektu webových stránek Trisport team celému tvůrčímu a realizačnímu teamu artemis-webdesign. Grafika je zajímavá a rozložení jednotlivých oken a ovládacích prvků je vhodně zvoleno. Informace jsou lehce čitelné a grafické prvky, které jsou použity, je dělají zajímavějšími. Administrace je intuitivní a velice příjemná k ovládání. Díky Martinovi a Radkovi naplnil web očekávání nejen naše, ale i našich klientů a příznivců. Děkuji za profesionální přístup, za kreativní nápady a za bezproblémovou realizaci.

Aleš Hudec

Spolupráce probíhala naprosto v pohodě, rychle a bez nějakých dalších zádrhelů. Doufám že to nebylo naposled :)

 
V této chvíli zde najdete 60 webových stránek, e-shopů, bannerů a dalších realizací.
© ART&MIS, s.r.o. 2010 Radek Novák, skype: radek.artemis Radek Novák - skype Martin Skala, skype: martin.artemis Martin Skala - skype
ART&MIS, s.r.o.