Marketing a PR

Marketing a PR - kliknutím zvětšit
Marketing a PR

Marketingová strategie

Popis: Sestavení dle oboru zákazníka a velikosti společnosti. Podstatným faktorem je doba společnosti na trhu, její produkt a plánované výdaje na reklamu a PR. Obsahuje koncepci a kombinace vhodného PR a dalších marketingových nástrojů. Tato volba je vhodná pro začínající podnikatele vzhledem k její ceně.

Doba provedení: Doba je závislá na složitosti koncepce, oboru a plánovaného rozpočtu. Dle zkušeností se doba na vytvoření a schválení strategie pohybuje mezi 2 týdny až 2 měsíci.

Výhody: Flexibilita služby, kladený důraz na úsporu nákladů (jak finančních tak i lidských zdrojů), čisté zaměření na obor klienta, individuální přístup poradce, profesionalita nehledě na velikost klienta

 

Marketingový plán + konkrétní rozpočet

Popis: Konkrétní a cíleně sestavený marketingový plán dle zadaného rozpočtu. Zcela individuální přizpůsobení potřebám klienta. Přehledný plán na ½ roku, 1 rok, nebo 2 roky.

Doba provedení: 1 týden až 1 měsíc dle velikosti rozpočtu a složitosti.

Výhody: Podrobná znalost jak Českého tak i zahraničního trhu a celého spektra zákazníků a jejich potřeb. Zaměření na výsledek. Profesionalita a kvalita provedení. Výkon reklamy vs. přínos. Optimalizace dle oboru a cílení na určitou skupinu.

 

Direct marketing - specializace

Popis: Zaměření na úzce vymezenou skupinu potenciálních klientů. Důraz na personifikované oslovení. Důraz na systém bez nevyžádaného oslovení. Vždy specifická a individuální příprava. Přesné zaměření a důraz na výsledek.

Doba provedení: Doba přípravy se zpravidla pohybuje mezi 1 měsícem až 3 měsíci. Doba realizace se pohybuje od 2 měsíců až po dobu 1 roku. Záleží na objemu a velikosti cílové skupiny.

Výhody: Spolupráce na tvorbě materiálů, cenové rozpočty s cílem minimalizovat náklady, specifické cílení, personifikované oslovení, koncepce materiálů a jejich rozložení.

 

Zajímavé realizace


muzikál Dracula

Web nového ztvárnění dnes již legendárního českého muzikálu.

Stavby Libčice

Pokud nechcete utratit zbytečně miliony a přesto chcete bydlet v dosahu Prahy - je nabídka této společnosti pro vás to pravé.

Trend Controls

Specializací firmy je výstavba zdrojů tepla, jako jsou výměníkové stanice a kotelny, výstavbu vzduchotechniky, chlazení, měření a regulace.

 

Redakční systém






 
 

RSS kanály

 

Novinky


02.03.2011

Celkem padesát dětí ve věku 5-16 roků se sešlo v sobotu 5.února v prostorách ZUŠ Libčice nad Vltavou, aby sehráli sedm bojovných partií v rámci turnaje mládeže „O POHÁR BOHYNĚ ARTEMIS“.

05.01.2011

Nové reference prakticky ve všech kategoriích.

03.09.2010

19. srpna jsme pro vás absolvovali školení "Facebook, Twitter a marketing"

12.08.2010

Při tvorbě webových stránek společnosti i jednotlivci uplatňují dva typy přístupů k financování celého projektu...

12.08.2010

Ne nadarmo se říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci...

 

Napsali o nás


Aleš Hudec

Spolupráce probíhala naprosto v pohodě, rychle a bez nějakých dalších zádrhelů. Doufám že to nebylo naposled :)

Milan Havrda

S firmou ART&MIS, s.r.o. je radost spolupracovat .Oceňujeme především vstřícný a profesionální přístup k zákazníkovi.

Luboš Harazin

Nikdy jsem nechápal rčení "Nemožné ihned - zázraky do tří dnů!" ... už tomu rozumím ...

 
V této chvíli zde najdete 60 webových stránek, e-shopů, bannerů a dalších realizací.
© ART&MIS, s.r.o. 2010 Radek Novák, skype: radek.artemis Radek Novák - skype Martin Skala, skype: martin.artemis Martin Skala - skype
ART&MIS, s.r.o.