Interim

Interim - kliknutím zvětšit
Interim

Interim souhrnně

Popis: Jedná se o takzvaného létajícího manažera. Když si firma chce najmout interim manažera je to z pravidla z těchto důvodů: nutnost restrukturalizace firmy, potřeba rozjetí nového projektu, dočasné řízení firmy apod. Interim je manažer, který v relativně krátké době analyzuje daný problém, najde nejefektivnější řešení a následně ho úspěšně aplikuje. Takový manažer je ve firmě jen po nezbytně dlouhou dobu, případně může nad daným projektem udržovat po nějakou dobu odborný dohled a zastřešovat koučink klíčových zaměstnanců.

Doba provedení: Interim manažer zpravidla ve firmě působí od několika měsíců po několik let. Doba působnosti je individuální dle potřeb a rozsahu řešeného projektu.

Výhody: Rychlé se přizpůsobení novým podmínkám, nezaujatost vůči podniku, žádné citové vazby na zaměstnance, znalost obdobných problémů, kreativita řešení, krátkodobost působení, čisté zaměření na výsledek, profesionalita.

Externí personální činnost

Popis: Jedná se o externí personalistiku pro firmy jakékoliv velikosti. Součástí je tvorba optimálního inzerátu, selekce CV uchazečů, vedení pohovorů, sestavení profilu vhodného kandidáta, doporučení vhodného kandidáta, sestavení komunikace s novými zaměstnanci, příprava jejich plánu jejich prvního dne, pomoc při propouštění zaměstnanců, plány školení, motivační harmonogram.

Doba provedení: Tato služba je z pravidla dlouhodobá a provází společnost od jejího vzniku po celou dobu působnosti. Je samozřejmě možné tuto službu využívat jen pro vytyčené úkoly jako např. přijmutí zaměstnance apod.

Výhody: Úspora nákladů na zaměstnance, profesionalita, preciznost, variabilita, zaměření na výkon, individualita.

 

Zajímavé realizace


baron Prášil

V současné době nejnovější pražský muzikál.

parfémy FM Group

E-shop s několika sty výrobky. Najdete zde špičkové a přitom cenově sympatické ekvivalenty k drahým "značkovým" parfémům.

GDI

společnosti GDI již několik let dodáváme - jak doufáme k oboustranné spokojenosti - bannery.

 

Redakční systém


 
 

RSS kanály

 

Novinky


02.03.2011

Celkem padesát dětí ve věku 5-16 roků se sešlo v sobotu 5.února v prostorách ZUŠ Libčice nad Vltavou, aby sehráli sedm bojovných partií v rámci turnaje mládeže „O POHÁR BOHYNĚ ARTEMIS“.

05.01.2011

Nové reference prakticky ve všech kategoriích.

03.09.2010

19. srpna jsme pro vás absolvovali školení "Facebook, Twitter a marketing"

12.08.2010

Při tvorbě webových stránek společnosti i jednotlivci uplatňují dva typy přístupů k financování celého projektu...

12.08.2010

Ne nadarmo se říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci...

 

Napsali o nás


Milan Havrda

S firmou ART&MIS, s.r.o. je radost spolupracovat .Oceňujeme především vstřícný a profesionální přístup k zákazníkovi.

Luboš Harazin

Nikdy jsem nechápal rčení "Nemožné ihned - zázraky do tří dnů!" ... už tomu rozumím ...

Petr Novotný

Za webové stránky mé firmy sklízím od klientů obdiv a pociťuji i mírnou závist. Přijímám slova chvály se samozřejmostí profesionála a málokdy si přitom vzpomenu na to, komu za design našich stránek vděčím. Tak to napravuji aspoň touto cestou: Díky Vám, Martine, Radku a ostatní! Bez specialistů z Vaší webdesignové firmy ARTEMIS bychom byli poloviční.

 
V této chvíli zde najdete 60 webových stránek, e-shopů, bannerů a dalších realizací.
© ART&MIS, s.r.o. 2010 Radek Novák, skype: radek.artemis Radek Novák - skype Martin Skala, skype: martin.artemis Martin Skala - skype
ART&MIS, s.r.o.