Personální rozvoj a marketing

Personální rozvoj a marketing - kliknutím zvětšit
Personálnjí rozvoj a marketing

Proč je důležitý personální rozvoj a marketing?

Standardní služby v oblasti webdesignu a internetového marketingu doplňujeme o přímé vzdělávání managementu a pracovníků společností.

Specifické požadavky na obchodní procesy, znalosti a image společnosti a zaměstnanců, kteří chtějí využít internet jako obchodně-marketingový nástroj vyřaduje nové metody a postupy. Tyto dovednosti a zkušenosti Vám předáme v rámci speciálních tréninků nebo přímou účastí na Vašich rozvojových projektech.

Pomocí externího konzultanta získáte nemalou úsporu nákladů na zaměstnance (každý segment podnikání vyžaduje specialistu tudíž i nemalé náklady na mzdy), rychlost v řešení požadované situace, nezávislost, nestranost a vysokou kvalitu. Konzultanta najímáte jen když potřebujete.

 

Aktuální informace, nabídku služeb a kurzů můžete najít na stránkách konzultanta Jakuba Čecha

 

Součástí našich služeb jsou kurzy a školení v tématech

 

Zajímavé realizace


GDI

společnosti GDI již několik let dodáváme - jak doufáme k oboustranné spokojenosti - bannery.

Trend Controls

Specializací firmy je výstavba zdrojů tepla, jako jsou výměníkové stanice a kotelny, výstavbu vzduchotechniky, chlazení, měření a regulace.

Cestovka 6P

Velmi netradiční cestovní kancelář Petra Novotného.

 

Redakční systém


 
 

RSS kanály

 

Novinky


02.03.2011

Celkem padesát dětí ve věku 5-16 roků se sešlo v sobotu 5.února v prostorách ZUŠ Libčice nad Vltavou, aby sehráli sedm bojovných partií v rámci turnaje mládeže „O POHÁR BOHYNĚ ARTEMIS“.

05.01.2011

Nové reference prakticky ve všech kategoriích.

03.09.2010

19. srpna jsme pro vás absolvovali školení "Facebook, Twitter a marketing"

12.08.2010

Při tvorbě webových stránek společnosti i jednotlivci uplatňují dva typy přístupů k financování celého projektu...

12.08.2010

Ne nadarmo se říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci...

 

Napsali o nás


Milan Havrda

S firmou ART&MIS, s.r.o. je radost spolupracovat .Oceňujeme především vstřícný a profesionální přístup k zákazníkovi.

Šárka Podlucká

Společnost ART&MIS, s.r.o. vyrábí pro naši společnost bannery, které jsou vždy kreativně zpracované a dodané v požadovaném termínu. Díky osvědčené spolupráci uvažujeme v současné době o zapojení firmy do větších projektů.

Jiří Hubík

Chtěl bych touto cestou poděkovat za bezproblémovou realizaci projektu webových stránek Trisport team celému tvůrčímu a realizačnímu teamu artemis-webdesign. Grafika je zajímavá a rozložení jednotlivých oken a ovládacích prvků je vhodně zvoleno. Informace jsou lehce čitelné a grafické prvky, které jsou použity, je dělají zajímavějšími. Administrace je intuitivní a velice příjemná k ovládání. Díky Martinovi a Radkovi naplnil web očekávání nejen naše, ale i našich klientů a příznivců. Děkuji za profesionální přístup, za kreativní nápady a za bezproblémovou realizaci.

 
V této chvíli zde najdete 60 webových stránek, e-shopů, bannerů a dalších realizací.
© ART&MIS, s.r.o. 2010 Radek Novák, skype: radek.artemis Radek Novák - skype Martin Skala, skype: martin.artemis Martin Skala - skype
ART&MIS, s.r.o.