ART&MIS webdesign - SEO - optimalizace pro vyhledávače

ART&MIS webdesign - SEO - optimalizace pro vyhledávače - kliknutím zvětšit
SEO - Optimalizace pro vyhledávače

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače (zkratka SEO z angl. Search Engine Optimization, někdy nesprávně označovaná jako Search Engine Optimalization) je velice účinná metoda, jak dostat Vaše internetové stránky do českých, slovenských i do světových vyhledávačů na nejvyšší místa, na přední pozice, před konkurenční odkazy.

 

Pomocí SEO - optimalizace pro vyhledávače, někdy nazývané pozicování nebo optimalizace webu, k Vám můžeme nasměrovat cílené návštěvníky z internetových vyhledávačů (například Google, nebo Jyxo používané ve fulltextu Atlas.cz, nebo Seznam.cz), kteří přímo prahnou po tom, co hledají, a pokud se jim nabídnete jako první, ještě před konkurencí, přijdou právě k Vám, na Vaše webové stránky, které mírně upravíme - zoptimalizujeme.

 
ART&MIS webdesign - SEO - optimalizace pro vyhledávače - kliknutím zvětšit
Co všechno SEO - optimalizace pro vyhledávače dokáže?

Co všechno SEO - optimalizace pro vyhledávače dokáže?

Optimalizace pro vyhledávače Vám zajistí přední umístění Vašich stránek ještě před konkurencí, na předních pozicích. To způsobí, že budete mít kvalitní a cílené návštěvníky. Je mnohem lepší mít 10 návštěvníků, kteří přijdou na Vaše stránky s tím, že "toto přesně" hledají (nemusíte je přemlouvat k nákupu), než když přijde 1000 návštěvníků a hned zase odejdou.

 

Čeho lze pomocí "SEO - optimalizace pro vyhledávače" dosáhnout:

  • zvýší se návštěvnost
  • zvýší se počet cílených návštěvníků
  • zvýší se konkurenceschopnost
  • zvýší se zisky přes internetové stránky
  • zvýší se kvalita webových stránek
  • zvýší se pozice na vyhledávačích
  • sníží se náklady na získání zákazníka
  • budování značky na internetu
  • zlepší se přístupnost a použitelnost
  • přiláká nové návštěvníky, kteří web nemohli najít

 
ART&MIS webdesign - SEO - optimalizace pro vyhledávače - kliknutím zvětšit
Školení SEO - certifikát

Školení SEO

V červenci roku 2009 jsme prošli důkladným SEO školením u firmy www.dobryweb.cz. Díky tomuto školení vám budeme moci prokazovat ještě lepší a kvalifikovanější služby v oblasti SEO.

 

Tyto projekty jsme optimalizovali pro vyhledávače


Zajímavé realizace


Trisport Team

Jestliže je vaším koníčkem běh, plavání, jízda na kole... a to všechno dohromady - pak byste neměli minout tuto stránku - web věnovaný triatlonu.

Cestovka 6P

Velmi netradiční cestovní kancelář Petra Novotného.

Euro RSCG - bannery

reklamní bannery pro jednu z největších reklamních agentur - Euro RSCG

 

Redakční systém


 
 

RSS kanály

 

Novinky


02.03.2011

Celkem padesát dětí ve věku 5-16 roků se sešlo v sobotu 5.února v prostorách ZUŠ Libčice nad Vltavou, aby sehráli sedm bojovných partií v rámci turnaje mládeže „O POHÁR BOHYNĚ ARTEMIS“.

05.01.2011

Nové reference prakticky ve všech kategoriích.

03.09.2010

19. srpna jsme pro vás absolvovali školení "Facebook, Twitter a marketing"

12.08.2010

Při tvorbě webových stránek společnosti i jednotlivci uplatňují dva typy přístupů k financování celého projektu...

12.08.2010

Ne nadarmo se říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci...

 

Napsali o nás


Šárka Podlucká

Společnost ART&MIS, s.r.o. vyrábí pro naši společnost bannery, které jsou vždy kreativně zpracované a dodané v požadovaném termínu. Díky osvědčené spolupráci uvažujeme v současné době o zapojení firmy do větších projektů.

Petr Novotný

Za webové stránky mé firmy sklízím od klientů obdiv a pociťuji i mírnou závist. Přijímám slova chvály se samozřejmostí profesionála a málokdy si přitom vzpomenu na to, komu za design našich stránek vděčím. Tak to napravuji aspoň touto cestou: Díky Vám, Martine, Radku a ostatní! Bez specialistů z Vaší webdesignové firmy ARTEMIS bychom byli poloviční.

Jiří Hubík

Chtěl bych touto cestou poděkovat za bezproblémovou realizaci projektu webových stránek Trisport team celému tvůrčímu a realizačnímu teamu artemis-webdesign. Grafika je zajímavá a rozložení jednotlivých oken a ovládacích prvků je vhodně zvoleno. Informace jsou lehce čitelné a grafické prvky, které jsou použity, je dělají zajímavějšími. Administrace je intuitivní a velice příjemná k ovládání. Díky Martinovi a Radkovi naplnil web očekávání nejen naše, ale i našich klientů a příznivců. Děkuji za profesionální přístup, za kreativní nápady a za bezproblémovou realizaci.

 
V této chvíli zde najdete 60 webových stránek, e-shopů, bannerů a dalších realizací.
© ART&MIS, s.r.o. 2010 Radek Novák, skype: radek.artemis Radek Novák - skype Martin Skala, skype: martin.artemis Martin Skala - skype
ART&MIS, s.r.o.