Virtuální výloha

Virtuální výloha - kliknutím zvětšit
Virtuální výloha

 

EXKLUZIVNÍ INTEXTOVÁ REKLAMA NA PORTÁLU iDNES.cz

Tento druh reklamy je orientován na obsah, který navštěvuje více než 50 % unikátních uživatelů internetu. V případě portálu iDNES.cz a lidovky.cz se jedná o 3,7 milionu unikátních uživatelů.
Základem kampaně je exkluzivní zobrazování pouze jedné firmy a jejich zadaných produktů formou bannerové prezentace pod zvolenými slovy, která budou v článcích na portálech iDNES.cz a lidovky.cz zeleně/modře zvýrazněna a 2x podtržena. Názorná prezentace služby je v příloze.
Velkou výhodou služby je variabilita zobrazování produktů, tzn. je možné si zadat a upravovat přes klientský servis (či klientské rozhraní) neomezené množství produktů nebo různých vizitek firmy a přidělovat jim prioritu zobrazování dle aktuální situace (akční nabídka, podpora prodeje nových produktů).
Cílem je podpořit image firmy a dostat se do podvědomí potenciálních zákazníků formou krátkého sdělení, které se objevuje pod vybranými slovy. Čtenář je tak zaujat nejdříve obrázkem a krátkým textem a na Vaše stránky již směřuje s povědomím o tom, co děláte a jaké nabízíte produkty.

 

Cenové podmínky kampaně pro společnost

V případě zájmu potřebujeme znát přibližný rozpočet klienta, abychom mohli kampaň zaměřenou na brand a výkon adekvátně nacenit

 

Zajímavé realizace


parfémy FM Group

E-shop s několika sty výrobky. Najdete zde špičkové a přitom cenově sympatické ekvivalenty k drahým "značkovým" parfémům.

Šicí stroje

E-shop s českou značkou šicích strojů Veronica a příslušenstvím.

Bernard

Rodinný pivovar Bernard. Jeden z nejúspěšnějších "malých" pivovarů.

 

Redakční systém


 
 

RSS kanály

 

Novinky


02.03.2011

Celkem padesát dětí ve věku 5-16 roků se sešlo v sobotu 5.února v prostorách ZUŠ Libčice nad Vltavou, aby sehráli sedm bojovných partií v rámci turnaje mládeže „O POHÁR BOHYNĚ ARTEMIS“.

05.01.2011

Nové reference prakticky ve všech kategoriích.

03.09.2010

19. srpna jsme pro vás absolvovali školení "Facebook, Twitter a marketing"

12.08.2010

Při tvorbě webových stránek společnosti i jednotlivci uplatňují dva typy přístupů k financování celého projektu...

12.08.2010

Ne nadarmo se říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci...

 

Napsali o nás


Petr Novotný

Za webové stránky mé firmy sklízím od klientů obdiv a pociťuji i mírnou závist. Přijímám slova chvály se samozřejmostí profesionála a málokdy si přitom vzpomenu na to, komu za design našich stránek vděčím. Tak to napravuji aspoň touto cestou: Díky Vám, Martine, Radku a ostatní! Bez specialistů z Vaší webdesignové firmy ARTEMIS bychom byli poloviční.

Luboš Harazin

Nikdy jsem nechápal rčení "Nemožné ihned - zázraky do tří dnů!" ... už tomu rozumím ...

Šárka Podlucká

Společnost ART&MIS, s.r.o. vyrábí pro naši společnost bannery, které jsou vždy kreativně zpracované a dodané v požadovaném termínu. Díky osvědčené spolupráci uvažujeme v současné době o zapojení firmy do větších projektů.

 
V této chvíli zde najdete 60 webových stránek, e-shopů, bannerů a dalších realizací.
© ART&MIS, s.r.o. 2010 Radek Novák, skype: radek.artemis Radek Novák - skype Martin Skala, skype: martin.artemis Martin Skala - skype
ART&MIS, s.r.o.