Personální rozvoj a marketing

Personální rozvoj a marketing - kliknutím zvětšit
Personálnjí rozvoj a marketing

Proč je důležitý personální rozvoj a marketing?

Standardní služby v oblasti webdesignu a internetového marketingu doplňujeme o přímé vzdělávání managementu a pracovníků společností.

Specifické požadavky na obchodní procesy, znalosti a image společnosti a zaměstnanců, kteří chtějí využít internet jako obchodně-marketingový nástroj vyřaduje nové metody a postupy. Tyto dovednosti a zkušenosti Vám předáme v rámci speciálních tréninků nebo přímou účastí na Vašich rozvojových projektech.

Pomocí externího konzultanta získáte nemalou úsporu nákladů na zaměstnance (každý segment podnikání vyžaduje specialistu tudíž i nemalé náklady na mzdy), rychlost v řešení požadované situace, nezávislost, nestranost a vysokou kvalitu. Konzultanta najímáte jen když potřebujete.

 

Aktuální informace, nabídku služeb a kurzů můžete najít na stránkách konzultanta Jakuba Čecha

 

Součástí našich služeb jsou kurzy a školení v tématech

 

Zajímavé realizace


Stavby Libčice

Pokud nechcete utratit zbytečně miliony a přesto chcete bydlet v dosahu Prahy - je nabídka této společnosti pro vás to pravé.

Cestovka 6P

Velmi netradiční cestovní kancelář Petra Novotného.

muzikál Dracula

Web nového ztvárnění dnes již legendárního českého muzikálu.

 

Redakční systém


 
 

RSS kanály

 

Novinky


02.03.2011

Celkem padesát dětí ve věku 5-16 roků se sešlo v sobotu 5.února v prostorách ZUŠ Libčice nad Vltavou, aby sehráli sedm bojovných partií v rámci turnaje mládeže „O POHÁR BOHYNĚ ARTEMIS“.

05.01.2011

Nové reference prakticky ve všech kategoriích.

03.09.2010

19. srpna jsme pro vás absolvovali školení "Facebook, Twitter a marketing"

12.08.2010

Při tvorbě webových stránek společnosti i jednotlivci uplatňují dva typy přístupů k financování celého projektu...

12.08.2010

Ne nadarmo se říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci...

 

Napsali o nás


Šárka Podlucká

Společnost ART&MIS, s.r.o. vyrábí pro naši společnost bannery, které jsou vždy kreativně zpracované a dodané v požadovaném termínu. Díky osvědčené spolupráci uvažujeme v současné době o zapojení firmy do větších projektů.

Milan Havrda

S firmou ART&MIS, s.r.o. je radost spolupracovat .Oceňujeme především vstřícný a profesionální přístup k zákazníkovi.

Jiří Hubík

Chtěl bych touto cestou poděkovat za bezproblémovou realizaci projektu webových stránek Trisport team celému tvůrčímu a realizačnímu teamu artemis-webdesign. Grafika je zajímavá a rozložení jednotlivých oken a ovládacích prvků je vhodně zvoleno. Informace jsou lehce čitelné a grafické prvky, které jsou použity, je dělají zajímavějšími. Administrace je intuitivní a velice příjemná k ovládání. Díky Martinovi a Radkovi naplnil web očekávání nejen naše, ale i našich klientů a příznivců. Děkuji za profesionální přístup, za kreativní nápady a za bezproblémovou realizaci.

 
V této chvíli zde najdete 60 webových stránek, e-shopů, bannerů a dalších realizací.
© ART&MIS, s.r.o. 2010 Radek Novák, skype: radek.artemis Radek Novák - skype Martin Skala, skype: martin.artemis Martin Skala - skype
ART&MIS, s.r.o.