Hasap - podrobný popis realizace

Hasap - podrobný popis realizace - kliknutím zvětšit
hasap

Hasap

V roce 2001 vznikla společnost HASAP GASTRO Consulting, s.r.o., která jako první na českém trhu přinesla provozovatelům stravovacích provozů nástroje a odbornou pomoc při řešení otázek vznikajících s uplatňováním zásad Správné hygienické a výrobní praxe (SHVP) a zaváděním systémů HACCP. Tato úzce specializovaná poradenská společnost během více než 4 let rozšířila nabídku svých služeb a nyní svým zákazníkům nabízí celý komplex služeb a produktů pro stravovací provozy. Od roku 2006 rozšířila naše společnost svou působnost na Slovensko, kde založila dceřinou společnost HASAP GASTRO Consulting, s.r.o. Slovenská republika.

 
kliknutím zvětšit
domácí stránka
kliknutím zvětšit
elektronický obchod

Zajímavé realizace


Ringo Čech

Shut Up! - ty drž hubu Čechu.... 1. samizdatový internetový časopis

Cestovka 6P

Velmi netradiční cestovní kancelář Petra Novotného.

Pro-serv

Česká poradenská a inženýrská společnost s mezinárodním odborným zázemím.

 

Redakční systém


 
 

RSS kanály

 

Novinky


02.03.2011

Celkem padesát dětí ve věku 5-16 roků se sešlo v sobotu 5.února v prostorách ZUŠ Libčice nad Vltavou, aby sehráli sedm bojovných partií v rámci turnaje mládeže „O POHÁR BOHYNĚ ARTEMIS“.

05.01.2011

Nové reference prakticky ve všech kategoriích.

03.09.2010

19. srpna jsme pro vás absolvovali školení "Facebook, Twitter a marketing"

12.08.2010

Při tvorbě webových stránek společnosti i jednotlivci uplatňují dva typy přístupů k financování celého projektu...

12.08.2010

Ne nadarmo se říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci...

 

Napsali o nás


Luboš Harazin

Nikdy jsem nechápal rčení "Nemožné ihned - zázraky do tří dnů!" ... už tomu rozumím ...

Jiří Hubík

Chtěl bych touto cestou poděkovat za bezproblémovou realizaci projektu webových stránek Trisport team celému tvůrčímu a realizačnímu teamu artemis-webdesign. Grafika je zajímavá a rozložení jednotlivých oken a ovládacích prvků je vhodně zvoleno. Informace jsou lehce čitelné a grafické prvky, které jsou použity, je dělají zajímavějšími. Administrace je intuitivní a velice příjemná k ovládání. Díky Martinovi a Radkovi naplnil web očekávání nejen naše, ale i našich klientů a příznivců. Děkuji za profesionální přístup, za kreativní nápady a za bezproblémovou realizaci.

Petr Novotný

Za webové stránky mé firmy sklízím od klientů obdiv a pociťuji i mírnou závist. Přijímám slova chvály se samozřejmostí profesionála a málokdy si přitom vzpomenu na to, komu za design našich stránek vděčím. Tak to napravuji aspoň touto cestou: Díky Vám, Martine, Radku a ostatní! Bez specialistů z Vaší webdesignové firmy ARTEMIS bychom byli poloviční.

 
V této chvíli zde najdete 60 webových stránek, e-shopů, bannerů a dalších realizací.
© ART&MIS, s.r.o. 2010 Radek Novák, skype: radek.artemis Radek Novák - skype Martin Skala, skype: martin.artemis Martin Skala - skype
ART&MIS, s.r.o.