ART&MIS, s.r.o. - certifikáty

ART&MIS, s.r.o. - certifikáty - kliknutím zvětšit
školení a kurzy

Jedno je společné pro všechna členitá odvětví naší činnosti - tedy pro tvorbu webu, bannery, flashové hry nebo CRM - a to nutnost se neustále učit a nabývat nové vědomosti. Tohoto jsme si plně vědomi a proto se neustále snažíme procházet všemožná fóra týkající se našich oborů, případně se účastníme různých kurzů a školení. Jedna z frem, která nás zaujala svoji nabídkou široké škály kurzů a kladnými referencemi je firma dobrý web u které jsme absolvovali níže uvedené kurzy.

 
ART&MIS, s.r.o. - certifikáty - kliknutím zvětšit
Firemní Facebook a Twitter prakticky

Firemní Facebook a Twitter prakticky

Cílem školení je přinést praktické informace o použití konkrétních sociálních sítích a možnostech jejich zásahu. Základem kurzu jsou praktické příklady jak využít marketingové možnosti Facebooku, Twitteru a dalších sociálních služeb. Lektor upozorní na právní aspekty a poskytne užitečné tipy, jak řešit krizové situace. Nelze opomenout návody, jak působení v sociálních sítích měřit, sledovat a vyhodnocovat. Toto školení je připraveno ve spolupráci se serverem Lupa.cz.

 
ART&MIS, s.r.o. - certifikáty - kliknutím zvětšit
Facebook, Twitter a marketing

Facebook, Twitter a marketing

Využití sociálních sítí pro budování značky a povědomí o produktech. Účelem školení je naučit se používat sociální sítě (jmenovitě Facebook a okrajově Twitter) pro další rozvoj značky, případně dosáhnout povědomí o tom, zda jsou pro budování značky v konkrétním případě použitelné.

 
ART&MIS, s.r.o. - certifikáty - kliknutím zvětšit
Školení Google Analytics

Školení Google Analytics

Máte představu, co se s vaším webem děje? Víte, kolik vám na web chodí návštěvníků, ale nic o nich? Spouštíte reklamní kampaně na internetu, a jejich efektivita je vám neznámá? Naučíme vás porozumět vyhodnocování návštěvnosti webu. Budete umět pracovat s Google Analytics tak, abyste zvládli vyhodnocovat cíle webu a neměli problém se správnou interpretací všech důležitých reportů.

 
ART&MIS, s.r.o. - certifikáty - kliknutím zvětšit
Školení SEO

Školení SEO

Jednodenní školení SEO (nástroje pro optimalizaci webových stránek pro vyhledávače) je určeno všem, kteří zodpovídají za firemní nebo projektový marketing a webové prezentace mají přímo na starosti. Naučíme Vás efektivně pracovat s technikami SEO, které Vám přinesou co nejvíce zákazníků, a po absolvování školení budete schopni říci svým dodavatelům své konkrétní požadavky a dokážete zhodnotit výsledky jejich práce.

 
ART&MIS, s.r.o. - certifikáty - kliknutím zvětšit
Školení XHTML a CSS – pro pokročilé

Školení XHTML a CSS – pro pokročilé

Narážíte při tvorbě webů na problémy, se kterými si nevíte rady? Na školení XHTML a CSS pro pokročilé si kromě mnoha složitějších praktických příkladů ukážeme také užitečné CSS triky a hacky, které vám pomohou při řešení zapeklitějších situací.

 

Texty k jednotlivým kurzům jsme převzali ze stránek www.dobryweb.cz


Zajímavé realizace


Akumoto

Chcete se ekologicky a levně dopravit do zaměstnání nebo do školy....? Pak vám tento web může pomoci problém vyřešit...

Cestovka 6P

Velmi netradiční cestovní kancelář Petra Novotného.

GDI

společnosti GDI již několik let dodáváme - jak doufáme k oboustranné spokojenosti - bannery.

 

Redakční systém


 
 

RSS kanály

 

Novinky


02.03.2011

Celkem padesát dětí ve věku 5-16 roků se sešlo v sobotu 5.února v prostorách ZUŠ Libčice nad Vltavou, aby sehráli sedm bojovných partií v rámci turnaje mládeže „O POHÁR BOHYNĚ ARTEMIS“.

05.01.2011

Nové reference prakticky ve všech kategoriích.

03.09.2010

19. srpna jsme pro vás absolvovali školení "Facebook, Twitter a marketing"

12.08.2010

Při tvorbě webových stránek společnosti i jednotlivci uplatňují dva typy přístupů k financování celého projektu...

12.08.2010

Ne nadarmo se říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci...

 

Napsali o nás


Jiří Hubík

Chtěl bych touto cestou poděkovat za bezproblémovou realizaci projektu webových stránek Trisport team celému tvůrčímu a realizačnímu teamu artemis-webdesign. Grafika je zajímavá a rozložení jednotlivých oken a ovládacích prvků je vhodně zvoleno. Informace jsou lehce čitelné a grafické prvky, které jsou použity, je dělají zajímavějšími. Administrace je intuitivní a velice příjemná k ovládání. Díky Martinovi a Radkovi naplnil web očekávání nejen naše, ale i našich klientů a příznivců. Děkuji za profesionální přístup, za kreativní nápady a za bezproblémovou realizaci.

Šárka Podlucká

Společnost ART&MIS, s.r.o. vyrábí pro naši společnost bannery, které jsou vždy kreativně zpracované a dodané v požadovaném termínu. Díky osvědčené spolupráci uvažujeme v současné době o zapojení firmy do větších projektů.

Luboš Harazin

Nikdy jsem nechápal rčení "Nemožné ihned - zázraky do tří dnů!" ... už tomu rozumím ...

 
V této chvíli zde najdete 60 webových stránek, e-shopů, bannerů a dalších realizací.
© ART&MIS, s.r.o. 2010 Radek Novák, skype: radek.artemis Radek Novák - skype Martin Skala, skype: martin.artemis Martin Skala - skype
ART&MIS, s.r.o.