Callido - úvěry s rozumem - podrobný popis realizace

Callido - úvěry s rozumem - podrobný popis realizace - kliknutím zvětšit
Callido

Callido CZ

O zákazníkovi

Callido - hypotéky a úvěry s rozumem Callido poskytuje poradenství a zprostředkovává úvěry v oblasti financování bydlení - zejména hypotéky a úvěry od stavebních spořitelen. Na stránkách www.callido.cz naleznete denně aktuální přehledy sazeb a poplatků a poplatkových akcí. Nejvýhodnější úrokové sazby hypoték a úvěrů od stavebních spořitelen získáte s Callidem pomocí Nízké sazby krok za krokem. V Odběru novinek získáte pravidelné přehledy nejvýhodnějších úrokových sazeb hypoték emailem.

 

Rozsah služeb

  • Rozsáhlé webové stránky s podporou redakčního systému GAIA
  • Monžství interaktivních kalkulaček a formulářů
  • E-mailový systém
  • Poskytovatel hypotečních kalkulaček pro parterské webové stránky

 

Rozsahem odpovídá variantě

Gaia Domino

 
kliknutím zvětšit
domácí stránka
kliknutím zvětšit
hypoteční kalkulačky
kliknutím zvětšit
text

Zajímavé realizace


Lukáš Bradáček

Akademický malíř a grafik a v neposlední řadě zajímavý a originální zákazník...

parfémy FM Group

E-shop s několika sty výrobky. Najdete zde špičkové a přitom cenově sympatické ekvivalenty k drahým "značkovým" parfémům.

Bernard

Rodinný pivovar Bernard. Jeden z nejúspěšnějších "malých" pivovarů.

 

Redakční systém


 
 

RSS kanály

 

Novinky


02.03.2011

Celkem padesát dětí ve věku 5-16 roků se sešlo v sobotu 5.února v prostorách ZUŠ Libčice nad Vltavou, aby sehráli sedm bojovných partií v rámci turnaje mládeže „O POHÁR BOHYNĚ ARTEMIS“.

05.01.2011

Nové reference prakticky ve všech kategoriích.

03.09.2010

19. srpna jsme pro vás absolvovali školení "Facebook, Twitter a marketing"

12.08.2010

Při tvorbě webových stránek společnosti i jednotlivci uplatňují dva typy přístupů k financování celého projektu...

12.08.2010

Ne nadarmo se říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci...

 

Napsali o nás


Jiří Hubík

Chtěl bych touto cestou poděkovat za bezproblémovou realizaci projektu webových stránek Trisport team celému tvůrčímu a realizačnímu teamu artemis-webdesign. Grafika je zajímavá a rozložení jednotlivých oken a ovládacích prvků je vhodně zvoleno. Informace jsou lehce čitelné a grafické prvky, které jsou použity, je dělají zajímavějšími. Administrace je intuitivní a velice příjemná k ovládání. Díky Martinovi a Radkovi naplnil web očekávání nejen naše, ale i našich klientů a příznivců. Děkuji za profesionální přístup, za kreativní nápady a za bezproblémovou realizaci.

Petr Novotný

Za webové stránky mé firmy sklízím od klientů obdiv a pociťuji i mírnou závist. Přijímám slova chvály se samozřejmostí profesionála a málokdy si přitom vzpomenu na to, komu za design našich stránek vděčím. Tak to napravuji aspoň touto cestou: Díky Vám, Martine, Radku a ostatní! Bez specialistů z Vaší webdesignové firmy ARTEMIS bychom byli poloviční.

Šárka Podlucká

Společnost ART&MIS, s.r.o. vyrábí pro naši společnost bannery, které jsou vždy kreativně zpracované a dodané v požadovaném termínu. Díky osvědčené spolupráci uvažujeme v současné době o zapojení firmy do větších projektů.

 
V této chvíli zde najdete 60 webových stránek, e-shopů, bannerů a dalších realizací.
© ART&MIS, s.r.o. 2010 Radek Novák, skype: radek.artemis Radek Novák - skype Martin Skala, skype: martin.artemis Martin Skala - skype
ART&MIS, s.r.o.