Belda - podrobný popis realizace

Belda - podrobný popis realizace - kliknutím zvětšit
Belda Factory

Belda Factory

O zákazníkovi

Začátky firmy Belda a spol.sahají až do USA na začátek 20 století.V roce 1915 založil Ladislav Belda ještě pod názvem Czechoslovak Bead Co. Obchodní společnost v New Yorku. Po první světové válce, v roce 1922 zakládá v Turnově firmu Belda a spol. Firma expanduje v oborech bižuterie a stříbrného šperku až do roku 1948, kdy byla komunistickým režimem znárodněna. V roce 1959 Ladislav Belda umírá. Jeho syn Jiří Belda ( 1932 )pokračuje v tradici řemesla a zároveň učí na Střední uměleckoprůmyslové škole v Turnově,kde se svými kolegy realizuje mnoho významných prací z nichž nejdůležitější jsou kopie Českých korunovačních klenotů.

Po pádu komunismu v roce 1989 Jiří Belda a jeho syn, také Jiří, absolvent Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze, obnovují firmu Belda a spol. Dnes vyrábějí hlavně zlaté a stříbrné designové šperky a malé kovové objekty. Dědicové firmy Belda a spol. stále uplatňují tradiční řemeslné techniky při výrobě i restaurování historických předmětů a šperků. Vysoká kvalita jejich práce byla ověřena v mnoha společenských i soukromých zakázkách. Firma se nyní věnuje převážně výrobě moderního šperku podle vlastních návrhů a spolupracuje i s mnoha současnými designéry.Nejedná se jen o zlaté a stříbrné šperky,ale také o šperky z titanu,oceli a různých umělých hmot. Část produkce také tvoří výroba replik šperků z 19. století podle návrhů Alfonse Muchy. K významným současným zakázkám patři také realizace trofeje Louskáček podle návrhu Studia Olgoj Chorchoj.

 

Rozsah služeb

  • Standardní webové stránky s redakčním systémem GAIA.
  • Grafiku připravil partner Imagery

Rozsahem odpovídá variantě variantě

Gaia Alfa

 

 
kliknutím zvětšit
domácí stránka
kliknutím zvětšit
kolekce
kliknutím zvětšit
novinky

Zajímavé realizace


Maika

Jazzová, soulová a funky zpěvačka a pianistka.

Pro-serv

Česká poradenská a inženýrská společnost s mezinárodním odborným zázemím.

Trisport Team

Jestliže je vaším koníčkem běh, plavání, jízda na kole... a to všechno dohromady - pak byste neměli minout tuto stránku - web věnovaný triatlonu.

 

Redakční systém


 
 

RSS kanály

 

Novinky


02.03.2011

Celkem padesát dětí ve věku 5-16 roků se sešlo v sobotu 5.února v prostorách ZUŠ Libčice nad Vltavou, aby sehráli sedm bojovných partií v rámci turnaje mládeže „O POHÁR BOHYNĚ ARTEMIS“.

05.01.2011

Nové reference prakticky ve všech kategoriích.

03.09.2010

19. srpna jsme pro vás absolvovali školení "Facebook, Twitter a marketing"

12.08.2010

Při tvorbě webových stránek společnosti i jednotlivci uplatňují dva typy přístupů k financování celého projektu...

12.08.2010

Ne nadarmo se říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci...

 

Napsali o nás


Milan Havrda

S firmou ART&MIS, s.r.o. je radost spolupracovat .Oceňujeme především vstřícný a profesionální přístup k zákazníkovi.

Šárka Podlucká

Společnost ART&MIS, s.r.o. vyrábí pro naši společnost bannery, které jsou vždy kreativně zpracované a dodané v požadovaném termínu. Díky osvědčené spolupráci uvažujeme v současné době o zapojení firmy do větších projektů.

Luboš Harazin

Nikdy jsem nechápal rčení "Nemožné ihned - zázraky do tří dnů!" ... už tomu rozumím ...

 
V této chvíli zde najdete 60 webových stránek, e-shopů, bannerů a dalších realizací.
© ART&MIS, s.r.o. 2010 Radek Novák, skype: radek.artemis Radek Novák - skype Martin Skala, skype: martin.artemis Martin Skala - skype
ART&MIS, s.r.o.