Belda - podrobný popis realizace

Belda - podrobný popis realizace - kliknutím zvětšit
Belda Factory

Belda Factory

O zákazníkovi

Začátky firmy Belda a spol.sahají až do USA na začátek 20 století.V roce 1915 založil Ladislav Belda ještě pod názvem Czechoslovak Bead Co. Obchodní společnost v New Yorku. Po první světové válce, v roce 1922 zakládá v Turnově firmu Belda a spol. Firma expanduje v oborech bižuterie a stříbrného šperku až do roku 1948, kdy byla komunistickým režimem znárodněna. V roce 1959 Ladislav Belda umírá. Jeho syn Jiří Belda ( 1932 )pokračuje v tradici řemesla a zároveň učí na Střední uměleckoprůmyslové škole v Turnově,kde se svými kolegy realizuje mnoho významných prací z nichž nejdůležitější jsou kopie Českých korunovačních klenotů.

Po pádu komunismu v roce 1989 Jiří Belda a jeho syn, také Jiří, absolvent Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze, obnovují firmu Belda a spol. Dnes vyrábějí hlavně zlaté a stříbrné designové šperky a malé kovové objekty. Dědicové firmy Belda a spol. stále uplatňují tradiční řemeslné techniky při výrobě i restaurování historických předmětů a šperků. Vysoká kvalita jejich práce byla ověřena v mnoha společenských i soukromých zakázkách. Firma se nyní věnuje převážně výrobě moderního šperku podle vlastních návrhů a spolupracuje i s mnoha současnými designéry.Nejedná se jen o zlaté a stříbrné šperky,ale také o šperky z titanu,oceli a různých umělých hmot. Část produkce také tvoří výroba replik šperků z 19. století podle návrhů Alfonse Muchy. K významným současným zakázkám patři také realizace trofeje Louskáček podle návrhu Studia Olgoj Chorchoj.

 

Rozsah služeb

  • Standardní webové stránky s redakčním systémem GAIA.
  • Grafiku připravil partner Imagery

Rozsahem odpovídá variantě variantě

Gaia Alfa

 

 
kliknutím zvětšit
domácí stránka
kliknutím zvětšit
kolekce
kliknutím zvětšit
novinky

Zajímavé realizace


Toxxic

Castingová agentura nabízející modely, modelky či zajímavé akce na vaši firemní party.

Bernard

Rodinný pivovar Bernard. Jeden z nejúspěšnějších "malých" pivovarů.

3-nity

Představte si trojici mladých div, jejichž soulový trojhlas je pro svou barvu a celistvost balzámem pro Vaše ucho i Vaši duši.

 

Redakční systém


 
 

RSS kanály

 

Novinky


02.03.2011

Celkem padesát dětí ve věku 5-16 roků se sešlo v sobotu 5.února v prostorách ZUŠ Libčice nad Vltavou, aby sehráli sedm bojovných partií v rámci turnaje mládeže „O POHÁR BOHYNĚ ARTEMIS“.

05.01.2011

Nové reference prakticky ve všech kategoriích.

03.09.2010

19. srpna jsme pro vás absolvovali školení "Facebook, Twitter a marketing"

12.08.2010

Při tvorbě webových stránek společnosti i jednotlivci uplatňují dva typy přístupů k financování celého projektu...

12.08.2010

Ne nadarmo se říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci...

 

Napsali o nás


Petr Novotný

Za webové stránky mé firmy sklízím od klientů obdiv a pociťuji i mírnou závist. Přijímám slova chvály se samozřejmostí profesionála a málokdy si přitom vzpomenu na to, komu za design našich stránek vděčím. Tak to napravuji aspoň touto cestou: Díky Vám, Martine, Radku a ostatní! Bez specialistů z Vaší webdesignové firmy ARTEMIS bychom byli poloviční.

Šárka Podlucká

Společnost ART&MIS, s.r.o. vyrábí pro naši společnost bannery, které jsou vždy kreativně zpracované a dodané v požadovaném termínu. Díky osvědčené spolupráci uvažujeme v současné době o zapojení firmy do větších projektů.

Jiří Hubík

Chtěl bych touto cestou poděkovat za bezproblémovou realizaci projektu webových stránek Trisport team celému tvůrčímu a realizačnímu teamu artemis-webdesign. Grafika je zajímavá a rozložení jednotlivých oken a ovládacích prvků je vhodně zvoleno. Informace jsou lehce čitelné a grafické prvky, které jsou použity, je dělají zajímavějšími. Administrace je intuitivní a velice příjemná k ovládání. Díky Martinovi a Radkovi naplnil web očekávání nejen naše, ale i našich klientů a příznivců. Děkuji za profesionální přístup, za kreativní nápady a za bezproblémovou realizaci.

 
V této chvíli zde najdete 60 webových stránek, e-shopů, bannerů a dalších realizací.
© ART&MIS, s.r.o. 2010 Radek Novák, skype: radek.artemis Radek Novák - skype Martin Skala, skype: martin.artemis Martin Skala - skype
ART&MIS, s.r.o.